Servisler – Bilge Hastanesi
Tedavi Yöntemlerimiz
Obezite Tedavisi

Obezite tedavisi boy ve kiloya bağlı vücut yağı ölçüsünün, yani vücut kitle indeksinin 30 ve üzeri değerlerde olması, obezite olarak tanımlanmaktadır.

Çocuk Ergen Psikiyatrisi

Çocuk psikiyatristine sadece sorun olduğunda değil, bebeklik döneminde uyku ve beslenme gibi zorluklar için destek alınabilir.

Diz Ameliyatları

Diz sağlığı, hareketliliğimizi ve günlük yaşam aktivitelerimizi etkileyen önemli bir faktördür. Yaşlanma, yaralanma veya diğer tıbbi durumlar nedeniyle sorunlar olabilir.

Burun Estetigi (Rinoplasti)

Estetik ve sağlık amaçlı gerçekleştirilen bu operasyon, burun boyutunun ayarlanması, burun deliklerinin küçültülmesi, burun ucunun şekillendirilmesi gibi değişiklikleri içerebilir.

Genel Cerrahi

Genel cerrahi, oldukça geniş çalışma alanına sahip bir bölümdür. Genel cerrahinin onkoloji, endokrinoloji ve travmatoloji gibi bölümlerle ilişiği bulunur. Genel cerrahi işlemleri, daima alanında uzman olan doktor işlemleridir.

Diyaliz

Diyaliz, böbrek yetmezliği durumunda uygulanan bir tedavi yöntemidir. Bu tedavi, böbreklerin süzme işlevinin azaldığı ya da durduğu durumlarda, vücutta biriken atık maddelerin ve fazla sıvının, yapay bir yöntemle dışarı atılmasını sağlar.

Kadın Hastalıkları

Kadın Hastalıkları ve Doğum Bölümü’nde modern teknolojiler kullanılarak yapılan gebelik tespiti, hafta hesaplama, riskli gebelik takibi, beslenme danışmanlığı ve doğum hazırlık kursları gibi hizmetler sunulmaktadır.

tr_TRTürkçe