Sıkça Sorulan Sorular – Bilge Hastanesi
BİZE SORULANLAR

hastane lobi 2Nasıl randevu alınır?

Hastanemiz online randevu sisteminden (www.bilgehastanesi.com.tr) doğrudan randevunuzu oluşturabilirsiniz. Bunun yanı sıra +90 264 274 41 22 numaramızı arayabilir, +90 264 274 41 22 numaralı mobil hattımız üzerinden bizimle irtibat kurabilirsiniz.
Hastanemize direkt geldiğiniz takdirde, ana girişte yer alan bankolarımızdan ya da ilgili bölümün sekreteryasında dolduracağınız formlarla işlemlerinizi başlatılıp, ilgili bölümlere özel randevu oluşturabilirsiniz.

Diyaliz merkeziniz var mı? Nasıl randevu alabiliriz?

Evet, diyaliz merkezimiz bulunmaktadir. Randevu almak için 448 54 61 numaramızı arayabilir, +90 264 277 69 69 numaralı telefon hattımız ile iletişime geçebilirsiniz.
Diyaliz merkezimizin açık adresi ise Yenidoğan Mah. Saray Bosna Cd. No:55/1 Adapazarı / Sakarya’dır.

Muayeneye gelirken getirilmesi gereken evraklar nelerdir?

Kimlik belgeniz, ehliyet veya pasaportunuz ile hastanemize gelmeniz yeterlidir. Ayrıca tıbbi sorununuz ile ilgili olan tetkik, sonuç, ilaç, rapor, film vb. kayıtlarınızı da getirebilirsiniz.

Muayene olduktan sonra, doktorun istediği tetkiklerin sonuçlarını göstermek ya da kontrole gelmek için tekrar randevu almaya gerek var mı?

Hastalarımızın beklememesi için, geldiği gün dahil 10 gün içerisinde olacak şekilde kontrol ya da sonuç göstermek için randevu alınması gerekmektedir.

Özel ve tamamlayıcı sigorta, SGK başvuruları kabul ediliyor mu?

Web sitemizin Anlaşmalı Kurumlar sayfasında hastanemizin çalıştığı sigortaların listesini bulabilirsiniz.
Yerli sigortalar ile ayaktan/yatarak tedavi için gerekli işlemlere ilişkin ön provizyon süreçleri ilgili polikliniklerimiz tarafından yürütülmektedir. Planlı yatış veya işlemleri konusunda işlemden önce ön provizyon almak için gerekli prosedür başlatılır.
Hastanemizin bağlı olduğunuz sigorta ile anlaşması bulunuyor olabilir ancak bu anlaşma bazı özel şartlara tabi olabilir. Bu nedenle bu konuda hastanemize gelmeden detayları +90 264 274 41 22 numaramızdan öğrenebilirsiniz.
Bunun yanı sıra poliçenizin kapsamı ve hastanemizdeki işlem ve uygulamalarının poliçeye dahil olup olmadığını sigorta şirketinizden öğrenmeniz, en doğru yanıta ulaşabilmeniz için yararlı olacaktır.

Hastanenin otoparkı mevcut mu?

Evet, mevcuttur. Hastanemizin otoparkını ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

tr_TRTürkçe